Oferujemy różnorodne rodzaje usług
  • Łożyska na zamówienie

    Zajmujemy się produkcją spersonalizowanych łożysk i łożysk na zamówienie. Niestandardowe części mogą być wyprodukowane zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz niestandardowego rozwiązania. Łożyska mogą być wytworzone zgodnie z twoimi wytycznymi, z tolerancjami i materiałami jakich wymagasz.

  • Inżynieria odwrotna

    Dzięki naszej rozległej wiedzy, bogatemu doświadczeniu i metodom pomiarowym, jesteśmy w stanie odtworzyć zużytą część i wyprodukować nową uwzględniając zużycie i pierwotne tolerancje. W rezultacie powstaje część spełniająca najwyższe standardy jakości.

  • Naprawa & wylewanie warstwy ślizgowej.

    Łożyska hydrodynamiczne zaprojektowane są w sposób, który umożliwia zużycie łożyska w kontrolowany sposób. Dzięki temu obracający się wał oraz inne ważne elementy maszyny chronione są przed nagłą awarią. Jeżeli łożysko zużyło się w prawidłowy sposób, może ono zostać naprawione. Dotyczy to wszystkich rodzajów łożysk hydrodynamicznych, niezależnie od zastosowania. RMT Motors Engineering oferuje swoją ekspertyzę w celu weryfikacji czy łożysko może zostać naprawione, a także usługi naprawy oraz ponownego wylewania warstwy ślizgowej.